Tutorial Avansis.Mobile: stadiul documentelor depuse

• Posted by: Primaria-Digitala.ro
  • Category: Tutoriale Avansis Mobile
Tutorial Avansis.Mobile Stadiul Documentelor

Aplicația Avansis.Mobile permite utilizatorului să verifice stadiul documentelor depuse la administrație (petiții, cereri, sugestii, reclamații).
Opțiunea Stadiu documente pune la dispoziție informații precum: locul depunerii, numărul și dată documentului, zilele trecute de la depunere și, cel mai important, stadiul documentului. De îndată ce stadiul documentului este actualizat, utilizatorul este notificat.

Urmăriți tutorialul video de mai jos pentru exemplificarea pașilor:

➡️ Vizionați toate tutorialele Avansis.Mobile

Avansis.Mobile este o aplicație destinată telefoanelor mobile cu sistem de operare iOS sau Android care facilitează interacțiunea cetățenilor cu primăria. Cetățenii își pot plăti obligațiile, pot solicita și consulta documente sau pot face programări la administrația locală și la subordonate.

Author: Primaria-Digitala.ro